Česká asociace zdravého opalování
váš zdroj zodpovědného opalování

ESA

Rekvalifikační kurz

Tréninkový manuál pro provozovatele a obsluhu solárií (Nezdravotníky)

Je třeba se čím dal více vzdělávat a rozvíjet v oblasti správného využívání UV záření a to jak v soláriu, tak na sluníčku.

Přesně k tomuto účelu slouží jako nástroj nově vytvořený Evropský manuál pro provozovatele a obsluhu solárií, přijatý všemi členskými státy EU.

Tento manuál byl vytvořen European Sunlight Association (ESA) na základě pravidel vytvořených Vědeckou komisí Evropské unie na ochranu spotřebitele (SCCP/0949/05) a Evropské normy (60335-2-27).

Manuál obsahuje veškerá pravidla pro bezpečné opalování v soláriu a na sluníčku a správné využívání UV záření.

Manuál je založen na tzv. deseti zlatých pravidlech zodpovědného opalování a je předpokladem pro rozumné a zodpovědné využívání UV záření.

V rámci České republiky získala Česká Asociace Zdravého Opalování (ČAZO) pro tento manuál akreditaci Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.

Výuka a závěrečný test (Rekvalifikační kurz) v českém jazyce probíhají formou e-learningu. Tedy pouze prostřednictvím internetu.

Po úspěšném absolvování tohoto kurzu a vypracování závěrečného testu získáte „Osvědčení“ o odborné způsobilosti pro provozování solárií.  

Kurz probíhá ve spolupráci České Asociace Zdravého Opalování (ČAZO) a European Sunlight Association (ESA) a to prostřednictvím internetových stránek Evropské asociace (ESA).

Po registraci a schválení Vašeho e-mailu a následném uhrazení poplatku za tento kurz obdržíte přihlašovací jméno a heslo. Částka k úhradě rekvalifikačního kurzu činí 3.900,00 Kč bude poukázána na účet České asociace zdravého opalování č.ú.  5406024742/ 5500 ; Raiffeisen Bank. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno osoby, která kurz absolovovuje a případně IČO společnosti, která osobu zastupuje. 

Poté již můžete nastudovat tento manuál a zakončit jej závěrečným testem.

Pokud se chcete registrovat a přihlásit k e-learningu nejdříve zašlete žádost o registraci na e-mai smely@cazo.cz 

Na základě Vaší žádosti Vám budou zaslány na Vámi uvedený e-mail informace a pokyny k registraci. 

Registraci provádíme za Vás, vy pouze potvrdíte platnost svého e-mailu (který jste uvedli) a budete čekat na přihlašovací údaje, které po uhrazení poplatku budou doručeny právě na Vámi udaný e-mail.

Tento způsob urychlí celý proces a následnou fakturaci. Česká asociace tím získá Vaše údaje dříve než systém, který vše zpracovává.

Po provedení všech potřebných úkonů Vám na uvedený e-mail dorazí přístupová hesla a Vy se budete moci přihlásit  k e-learningu prostřednictvím tohoto odkazu:

http://www.europeansunlight.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=23&Itemid=47

Pokud budete mít jakékoliv dotazy můžete nás kontaktovat také telefonicky  na tel.: čísle 777 913 861 i zde Vám budou také poskytnuty veškeré informace.  

Pokud se tedy pro registraci a absolovování kurzu rozhodnete, můžete vše urychlit i okamžitým zasláním níže uvedených údajů na e-mail smely@cazo.cz a uhradit částku 3.900,00 Kč na výše zmíněný bankovní účet. 

Jméno a příjmení

e-mail

Datum narození

Název společnosti (v případě, že bude fakturace na komerční subjekt nebo podnikatele)

IČO (v případě, že bude fakturace na komerční subjekt nebo podnikatele)

Adresa

Telefonní číslo

 

 

 
 
© 2022 Česká asociace zdravého opalování,
All rights reserved

Design & SEO: Neofema s.r.o.
Redakční systém: KOMPLETWEB.cz